מזגן נייד - כל המידע

בניגוד למזגן חלון שחייב להיות מותקן במסגרת החלון, או מזגן מיני מרכזי אשר מחייב התקנה מיוחדת הכוללת בין היתר הנמכת תקרות, עבודות גבס ועוד, מזגן נייד ממוקם על הרצפה וניתן להעביר אותו בקלות מחדר לחדר.

מדובר בבחירה טובה עבור אלו הגרים בדירות שכורות ולא מחפשים להשקיע ברכישת מזגן קבוע שיישאר בדירה אחריהם,
עבור אלו אשר גרים במבנים בהם אין תשתיות מתאימות למזגני חלון או רצפה, וכן לאלו שגרים בבניינים בהם יהיה צורך להעביר את המזגן מחדר לחדר ולכל אלו שלא רוצים להתחייב.

מזגן נייד - איך הוא עובד?

למזגנים ניידים יש עיצוב חכם המאפשר להם לפעול ללא התקנה. כמו כל מזגן, גם מטרתו של מזגן נייד היא לצרוך אוויר צח ולסלק את האוויר החם החוצה.
המזגן מסלק את האוויר החם החוצה ומונע ממנו להיכנס בחזרה לחדר. כך בעצם פועל הקונספט של מיזוג אוויר.

מזגן חלון, כמו מזגן מיני מרכזי, חייב להיות מותקן בחלון כך שהחלק האחורי שלו יהיה בחוץ וזאת כדי לאפשר צריכת אוויר קר ויציאת אוויר חם. באמצעות מזגן מסוג נייד אנו נמנעים מהצורך בהתקנה באמצעות צינור.
קצה אחד של הצינור מתחבר ליחידה והקצה השני ממוקם בחלון, בחריץ הדואר או בכל יציאה אפשרית.

איך מתפעלים:

ההפעלה של מזגן נייד אינה מסובכת.

היחידה מחוברת לחשמל, צינור אחד מחובר אליה בקצה אחד כשהשני מובל החוצה, והיחידה מופעלת.
הטיפול המיוחד היחיד הנדרש הוא ריקון מאגר מי העיבוי. כל המזגנים מפיקים מי עיבוי, אך בעוד שבמזגנים אחרים המים מטפטפים החוצה מהיחידה, במזגן נייד שנמצא בתוך הבית, המים נאגרים במיכל מיוחד אותו יש לרוקן על בסיס קבוע.

מזגנים ניידים נועדו לשימוש עבור קירור שטחים קטנים ומוגדרים בלבד, כך שחשוב לבדוק שגודל החדר מתאים לסוג המזגן ושאתם לא מנסים לקרר שטח גדול מדי שהמזגן לא יעמוד בו.

כדי להגביר את יעילות הקירור, כדאי לסגור את הדלתות והחלון של החדר המקורר. תחזוק מזגנים אלו הוא קל למדי, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לנקות אותם באופן קבוע עם בד מסיבים טבעיים. את המסנן יש להסיר ולכבס כל שבועיים, ואת היחידה עצמה יש לנקות באופן יסודי פעם בשנה.

איך לבחור מזגן נייד?

מתלבטים בין מזגן נייד למזגן חלון? איך יודעים אם דווקא מזגן אינוורטר ומערכת מיזוג מיני מרכזית היא זו המתאימה לכם?
צפו בהסברים, המפרטים והמחירים המלאים בקטלוג המוצרים שלנו, כאן >>

והתקשרו עכשיו לטלפון 1-700-500-300 לייעוץ מקצועי ללא עלות!

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות